75705, Україна,
Херсонська область,
Скадовський район, с. Антонівка
Тел.: (05537) 3-47-42 тел.
факс: (05537) 3-46-48

www.rice.org.ua 
E-mail: instofrice@gmail.com

Науково-практичний семінар

Науково- практичний семінар «Технологічні рішення як фактор підвищення урожайності рису»

     17 серпня 2018 року на базі Інституту рису НААН відбувся науково-практичний семінар «Технологічні рішення як фактор підвищення урожайності рису». До участі у семінарі були запрошені представники районних управлінь агропромислового розвитку рисівницьких регіонів та керівники і спеціалісти рисівницьких господарств України.

Згідно програми семінару науковці Інституту рису НААН представили доповіді щодо використання нових сортів рису, застосування сучасних систем захисту та живлення рису. Також в заході прийняли участь представники комерційних компаній ТОВ «Сингента», ТОВ «ДАУ Агросаєнсес Україна», ТОВ «ФМС Україна», ТОВ «Дюпон Україна», ПП «Агро-Адмірал», ПП «БТУ-Центр», НПП «Інститут Текмаш», компанії «БАСТ», НВП «5 елемент», які мали змогу представити нові продукти щодо захисту рослин, застосування мікродобрив, регуляторів росту та біофунгіцидів.

На демонстраційному полігоні в рисових чеках учасники семінару змогли ознайомитись з новими перспективними сортами рису та оцінити результати застосування нових препаратів в технології вирощування рису. Сподіваємось, що поради та пропозиції, представлені на семінарі, сприятимуть підвищенню ефективності рисівництва в Україні.