75705, Україна,
Херсонська область,
Скадовський район, с. Антонівка
Тел.: (05537) 3-47-42 тел.
факс: (05537) 3-46-48

www.rice.org.ua 
E-mail: instofrice@gmail.com

День поля 11.08.2017

Інновації у зрошенні – механізм підвищення ефективності аграрного бізнесу.

    11 серпня в Інституті рису НААН України відбувся День поля, на якому були представлені інноваційні підходи у вирощуванні рису на краплинному зрошенні. У заході прийняли участь представники агробізнесу з Херсонскої, Миколаївскої та Одесскої областей, а також директор Департаменту землеробства Міністерства аграрної політки та продовольства Володимир Топчій, директор департаменту агропромислового розвитку ХОГА Олександр Паливода, вчені.

    Окрім інновацій рисівнидства в інституті були представлені досліди по вирощуванню  на краплинному зрошенні різноманітніх гібридів  кукурудзи та сої.

     Наша задача - показати інноваційні рішення в зрошенні сільсікогосподарських культур для підвищення еффективності агробізнесу, - відмітив директор Інституту рису Володимир Дудченко. Він розповів, що при традиційних способах вирощування рис  восновному вирощувався в монокультурі і це призводило до певних проблем, а зараз Інститут має можливість представити способи вирощування рису в сівозміні, в тому числі с кукурудзою та соєю, також Інститутом були проведені досліди з вирощування рису на краплинному зрошені з використанням раніше невиробничих, незрошуваних земель - і ці досліди також дали відмінні результати.

    Під час заходу агровиробники могли почути детальний опис дослідів вирощування культур в тих або інших умовах та отримати від співробітників Інституту профессійні відповіді та поради по агротехнології вирощування рису на зрошенні.