75705, Україна,
Херсонська область,
Скадовський район, с. Антонівка
Тел.: (05537) 3-47-42 тел.
факс: (05537) 3-46-48

www.rice.org.ua 
E-mail: instofrice@gmail.com

Конференція молодих вчених

З 1 по 3 листопада 2016 року в Національному науковому центрі “Інститут землеробства НААН” проводилась науково-практична конференція молодих учених і спеціалістів на тему: Наукові основи ефективного розвитку  галузі землеробства та використання земельно-ресурсного потенціалу України ”.

У склад конкурсної комісії крім представників Інституту землеробства НААН також увійшли вчені навчально-наукового Інституту післядипломної освіти НУБіП, доцент кафедри менеджменту інноваційної діяльності Вишнівська Б.В. та доценти кафедри агрохімії та якості продукції рослинництва ім. О.І. Душечкіна, агробіологічного факультету НУБіП  Ященко Л.А. і Бордюжа Н.П.   В роботі конференції прийняли  участь представники із 16-ти наукових установ України: Національного університету біоресурсів та природокористування, Полтавської державної аграрної академії, Інституту рису НААН, Інституту фізіології рослин і генетики НАН України, Інституту сільського господарства Західного Полісся НААН та ін. Від нашого інституту виступили молодший науковий співробітник відділу селекції Бондаренко К.В. з доповіддю  «Біоінформатичний аналіз генів рису посівного, асоційованих зі стійкістю до пірикуляріозу», та науковий співробітник відділу технологій Пташинська О.В. з доповіддю «Агротехнічні прийоми підвищення продуктивності рису».

Після підведення підсумків, обговорення та прийняття резолюції  комісія визначила кращі доповіді та нагородили доповідачів грамотами,  пам’ятними призами та подяками. Перше місце зайняла співробітниця нашого інституту Бондаренко К.В.