75705, Україна,
Херсонська область,
Скадовський район, с. Антонівка
Тел.: (05537) 3-47-42 тел.
факс: (05537) 3-46-48

www.rice.org.ua 
E-mail: instofrice@gmail.com

Науково- практичний семінар «Технологічні рішення як фактор підвищення урожайності рису»

     17 серпня 2018 року на базі Інституту рису НААН відбувся науково-практичний семінар «Технологічні рішення як фактор підвищення урожайності рису». До участі у семінарі були запрошені представники районних управлінь агропромислового розвитку рисівницьких регіонів та керівники і спеціалісти рисівницьких господарств України.

Інновації у зрошенні – механізм підвищення ефективності аграрного бізнесу.

    11 серпня в Інституті рису НААН України відбувся День поля, на якому були представлені інноваційні підходи у вирощуванні рису на краплинному зрошенні. У заході прийняли участь представники агробізнесу з Херсонскої, Миколаївскої та Одесскої областей, а також директор Департаменту землеробства Міністерства аграрної політки та продовольства Володимир Топчій, директор департаменту агропромислового розвитку ХОГА Олександр Паливода, вчені.

Портрет молодого Тараса Шевченка  

15 липня 2017 року експерти Національного Реєстру Рекордів України зафіксували унікальний рекорд науковців Інституту рису НААН України, які серед зеленого поля висіяли чорним рисом портрет Шевченка,

 Бронза це тільки початок…

Фінальний етап  чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд першої Ліги 2016/17 який проходив в м. Теребовля, Тернопільської області 26-28 травня. Зібрав найсильніші команди України аби поборотись

« Світова практика використання ефективних технологій вирощування сої та кукурудзи»

16-17 березня директор Інституту рису НААН доктор економічних наук Дудченко Володимир Вікторович,

«Новітні наукові розробки для покращення ефективності застосування засобів захисту рослин»

15 березня 2017 р в Інституті рису відбувся науково – практичний семінар «Новітні наукові розробки для покращення ефективності застосування засобів захисту рослин»,  на якому було представлено обладнання для обробітку ґрунтів та обприскування  рослин.

Другий тур Чемпіонату України з волейболу

Команда Інституту рису НААН України ВК «Агро-спорт» прийняла участь у 2-му турі Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд сезону 2016/17 р. Який проходив з 23 по 26 лютого у м. Скадовськ.

Результати конкурсу на посаду директора ДП "ДГ “Новокаховське” Інституту рису НААН"

Національна академія аграрних наук України повідомляє, що 16 лютого 2017 року відбувся конкурс на посаду директора ДП "ДГ  “Новокаховське” Інституту рису НААН". Переможцем конкурсу визнано Свиридовського Валерія Миколайовича.

 

Результати конкурсу на посаду директора ДП "ДГ Інституту рису НААН"

Національна академія аграрних наук України повідомляє, що 16 лютого 2017 року відбувся конкурс на посаду директора ДП "ДГ Інституту рису НААН". Переможцем конкурсу визнано Уманську Валентину Валеріївну.

Сторінка 1 із 2