75705, Україна,
Херсонська область,
Скадовський район, с. Антонівка
Тел.: (05537) 3-47-42 тел.
факс: (05537) 3-46-48

www.rice.org.ua 
E-mail: instofrice@gmail.com

Наукова бібліотека

Керівник: Оленіна Наталя В’ячеславівна.

Наукову бібліотеку Інституту рису НААН засновано в 1963 році.

Бібліотечний фонд інституту налічує понад 12 тис. примірників, серед яких: книги, монографії, методичні рекомендації, збірники наукових праць, дисертації, автореферати, звіти інституту, періодичні видання, фонд цінних документів, фонд оптичних компакт-дисків та електронні видання, що є додатками до друкованих документів.
Діяльність бібліотеки  спрямовано на забезпечення повного, якісного бібліотечно-бібліографічного та інформаційного обслуговування науковців, спеціалістів, аспірантів, студентів та інших категорій користувачів відповідно до їх інформаційних запитів.

Довідково-бібліографічний апарат бібліотеки складається з каталогів (алфавітного, систематичного, електронного) та картотек (періодичних видань, наукових праць співробітників Інституту рису, статей).

З 2007 року в бібліотеці Інституту рису впроваджено інтегровану бібліотечно-інформаційну систему «ІРБІС», що відповідає всім міжнародним вимогам щодо сучасних бібліотечних систем. Функціонує три автоматизованих робочих місця: «Адміністратор», «Каталогізатор», «Читач».  Електронний каталог бібліотеки Інституту рису НААН складає такі бази даних:

  • Електронний каталог Інституту рису;
  • Праці науковців Інституту рису;
  • Таврійський науковий вісник;
  • Інтелектуальна власність.

База даних нараховує понад 1500 записів. Джерелом  поповнення баз даних электронного каталогу є введення нових надходжень до бібліотеки. 
Наукова бібліотека Інституту рису НААН здійснює книгообмін з бібліотеками інших  наукових установ та навчальних закладів, зокрема  Міжнародним дослідним інститутом рису (Філіппіни), Херсонським державним аграрним університетом, Інститутом зрошуваного землеробства НААН, Національною науковою сільськогосподарською бібліотекою НААН та ін.
Бібліотека Інституту рису НААН входить до складу Херсонського територіального об'єднання сільськогосподарських бібліотек і приймає участь у корпоративній бібліотечній системі ХДАУ, що сприяє створенню спільних інформаційних ресурсів. Також бібліотека бере участь в семінарах, конференціях, виставках, що проходять на Україні та за її межами.

© 2018 Інститут рису Національної академії аграрних наук України (НААН)
75705, Україна,
Херсонська область,
Скадовський район, с. Антонівка
Тел.: (05537) 3-47-42 тел.факс: (05537) 3-46-48
E-mail: instofrice@gmail.com