75705, Україна,
Херсонська область,
Скадовський район, с. Антонівка
Тел.: (05537) 3-47-42 тел.
факс: (05537) 3-46-48

www.rice.org.ua 
E-mail: instofrice@gmail.com

Нагороди

Вченими Інституту рису створено і передано на державне сортовипробування 36 нових сортів рису, сорт гречки та сорт пшениці озимої, з яких 14 сортів рису, 1 сорт гречки та 1 сорт пшениці озимої в різні роки занесені до Державного реєстру сортів рослин України. Отримано понад 20 патентів і авторських свідоцтв на винаходи. Надруковано понад 850 наукових праць. В Інституті рису реорганізована та удосконалена система насінництва рису, що дозволяє повністю задовольнити потреби рисівництва України високоякісним насінням.

 

В Інституті розроблена й відзначена премією УААН закрита рисова зрошувальна система В.Й. Маковського із закритим циклом водооберту й повторним використанням дренажно-скидних вод, уведений у дію її дослідний зразок на площі 450 га.

Наукові співробітники Інституту розробили технологію вирощування рису з урахуванням вимог охорони навколишнього середовища для господарств України, що забезпечує одержання врожаю рису на рівні 65-70 ц/га й вище.

В 2002 року Україна в особі Інституту рису УААН прийнята у члени Середземноморської асоціації країн виробників рису (САР), яка входить до складу Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН ФАО.

     У 2002 року Інститут рису нагороджено дипломом лауреата Міжнародного Академічного Рейтингу популярності "Золота фортуна".

     У 2003 року Інститут рису в рамках Національної іміджевої програми "Лідери ХХІ століття", яку реалізує Асамблея ділових кіл України, нагороджений дипломом лауреата загальнонаціонального конкурсу "Вища проба" за сучасні наукові методи селекційних робіт та нові елітні репродукції сортів рису – Мутант-428, Спальчик, Дніпровський, Україна-96.

 

     У листопаді 2004 року нагороджений почесним дипломом і пам'ятним знаком "Лідер агропромислового комплексу 2004 року" загальноукраїнського проекту "Україна аграрна".

     У 2004 року Інституту рису нагороджений почесним дипломом Всеукраїнського рейтингу "Кращі підприємства України" в номінації "Сільське господарство" – за забезпечення стабільного розвитку підприємства.
Цього ж року Інститут рису отримав сертифікат якості "Euro Market" (Європейський центр дослідження ринку EMRC) – за відповідність якості продукції світовим стандартам.

     Інституту рису УААН у жовтні 2004 року вручений Диплом і пам'ятний знак "Лідер харчової й переробної промисловості України 2004 року" .

     2005 року Інститут рису УААН нагороджений Міжнародним дипломом "Євромаркет України" за високу якість продукції.

     В липні 2005 року на ІV Міжнародній діловій зустрічі "Мальта: середземноморські перспективи" Інститут рису отримав Міжнародну Золоту медаль якості та Сертифікат якості (Валлетта, Мальта, 2005 р.) за високу якість і конкурентноздатність продукції.

     У вересні 2005 р. Інститут рису УААН був нагороджений Дипломом "Співдружність: Україна – Росія" за розвиток і зміцнення економічних зв’язків між Україною та Росією (Київ, Україна).

     2009 року Інститут рису УААН нагороджений дипломом "Кращий вітчизняний товар 2009 року" - за високу якість рисової крупи.

     2010 року Інститут рису НААН нагороджений дипломом - за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток держави.

 

 

 

© 2018 Інститут рису Національної академії аграрних наук України (НААН)
75705, Україна,
Херсонська область,
Скадовський район, с. Антонівка
Тел.: (05537) 3-47-42 тел.факс: (05537) 3-46-48
E-mail: instofrice@gmail.com